O firmie

Firma MULTIBETON zajmuje się produkcją ,dystrybucją i montażem nowoczesnego systemu ogrzewania podłogowego. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona osób, jednak większość naszych klientów to osoby nowoczesne, otwarte na nowe technologie, równocześnie ceniące komfort, bezpieczeństwo i profesjonalizm.

Poza młodością, wielkimi ambicjami i lojalnością , solidnym fundamentem naszej firmy jest wiedza i długoletnie doświadczenie w wykonywaniu systemów ogrzewania podłogowego MB. Ogrzewanie podłogowe MULTIBETON jest obecne na rynku europejskim od 1969 roku i od tego czasu zyskało ponad 100.000 klientów i partnerów handlowych, ceniących ekologię w połączeniu z oszczędnościami energii.

 

 

Nowoczesność
MULTIBETON to nowoczesny system, który się ciągle rozwija. Na każdym kroku jesteśmy motywowani aby wykorzystywać energię lepiej i oszczędniej. Spełniamy Państwa wysokie wymagania poprzez swoją firmową ideę , z własnymi badaniami, rozwojem, produkcją i długim doświadczeniem – wyłącznie koncentrujemy się w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń.

 

 

Oszczędność
Podstawą oszczędności jest system modulacyjny montażu rur firmy MULTIBETON. Ciepło zostaje dostarczone w te miejsca, gdzie jest najbardziej potrzebne. Dzięki modulacji możemy stosować niższą temperaturę wody. Stosując niską temperaturę i modulację osiągamy optymalne wypromieniowanie ciepła. Występuje mniejsza ilość strat ciepła dzięki temu, że nie mamy zawirowań powietrza – np. poprzez naprzemienne ciepłe i zimne strefy na podłodze. Zaoszczędzamy energię dzięki faktowi, że przy ogrzewaniu podłogowym odczucie ciepła jest większe, niż przy ogrzewaniu grzejnikowym, możemy zmniejszyć wysokość temperatury a odczucie ciepła pozostanie.

 

 

Komfort
Przeciętny użytkownik myśli z zasady tylko o oszczędności w zużyciu energii, i tylko dlatego, ponieważ ta inwestycja (ogrzewanie) kosztuje. Rzadko myśli się o przyjemności, komforcie i innych pozytywnych właściwościach ogrzewania. Kto nie mieszka w domu ogrzewanym przez ogrzewanie podłogowe MULTIBETON, nie wie jak przyjemnie i komfortowo żyje się w takim budynku. Dzięki niewielkim różnicom między powietrzem w pomieszczeniu i temperaturą powierzchni podłogi osiągamy wspaniały klimat dla mieszkańców budynku – a przy tym zaoszczędzamy dużą ilość energii: względnie chłodna lub letnia podłoga, niezauważalny ruch powietrza, optymalna temperatura dla pomieszczenia, ciepłe stopy – chłodna głowa.